Hızlı iletişim için; hi @ necdetkaratas.com.tr
1538

Necdet KARATAŞ

Web & Graphic Designer

hi @ necdetkaratas.com.tr

92 yılının yağmurlu bir Nisan gününde dünyaya gelmişimdir herhalde zira yağmurlu günleri çok severim. :)

Grafik tasarım adına her şey,  zamanın meşhur programı Photoshop ile basit fotoğraf montajlarından başladı ve zamanla gelişen çağa ayak uydurarak kendimi geliştirmeye devam ettim ve şuan dijital ve basılı tüm grafik tasarım materyallerinde sizlere hizmet vermekteyim.

Web programlama da ise basit HTML kodları ile başladığım yolcuğumu Bilgisayar Programcılığı bölümünü okuyarak tamamladım. Şuan da PHP + MySQL dilini kullanarak CMS sistemler yapmaktayım.

Ziyaretiniz için teşekkür ederim, sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
Lütfen iletişime geçiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMBENİM İÇİN NE DEDİLER ?

Çok uzun süredir ilk kez r10.net’de istediğim tarzda bir logo yapana rastladım. Logo içime sininceye kadar ilmek ilmek işledi. Her aşamada görüşümü alarak logoya fikrimi yansıttı.
İnşallah tüm iş yaptıracak olanlar memnun kalır benim gibi.İşin hakkı böyle verilmeli. 5-6 farklı temaya da uygun logo çıkardı. Necdet Bey’e çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık, grafik programınız hep güncel kalsın.

Ali AKTAŞ, .

Necdet beyle anlaşıldı, iş verilip ışık hızıyla iş teslim alındı.
Hızdan son derece memnunum, verdiğim iş eksiksiz geldiği için memnunum ve “ayar.php” dosyasına besmele ile kodlamaya başladığı için bi başka memnun oldum.
Allah razı olsun, devamlı çalışmamız dileğiyle.

Abdulsamet UNGAN, .

Flash çalışmaları konusundaki yenilikçi çalışmaları ile reklamlarımızda fark yarattık. Profesyonel çözümler üretebilen uzman bir tasarımcı diyebilirim.

Sinan GEDİK, .

Özgün çalışmaları ve maddiyatı arka planda tutan Necdet KARATAŞ bu tutumunu eminim ileride de sürdürecektir ellerinize sağlık.

Sedat ÇİZİK, .

Çalışmaları gayet başarılı bende kendisinden 1 logo hizmeti ve banner sağladım hızlı ve güvenilirdir Necdet kardeşimiz. Başarılar…

Fırat KÖMÜR, .

Kurumsal logo yaptırdım sağlam ve temiz bir iş çıkardı en güzel tarafı paragöz birisi değil. Kendi alanı olmadığı konularda bile yardımcı olduğu için tekrar teşekkür ederim kendisine…

Hasan SÜRMELİ, .

2 adet logo ve 1 adet banner siparişi verildi. Gayet ilgili ve yetenekli bir arkadaş.Tekrar çalışmak dileğiyle.

Mura USTA, .

2 adet hareketli banner çalışması yaptırıldı. Gerçekten profesyonel bir arkadaşımız. uzun süre beraber çalışabiliriz umarım. Çalışma yaptıracak arkadaşlar gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Mahsum ÇELİK, .

2 Adet flash banner yaptırıldı. Çok güzel bir iş çıkarttı. Teşekkür ederim herkese de tavsiye ederim.

Mehmet ONAT, .

Arkadaş gerçekten kaliteli bir iş çıkardı, ellerine sağlık.

Çağdaş ARSLAN, .

Sizinde yorumunuz burada yayınlansın istiyorsanız lütfen yorum yazın.
Yorum yazmak için tıklayın

Adınız Soyadınız, .